04.07.2015 START GODZINA 16:00

KONCERT HAŁAS MIASTA VOL.3

HAŁAS MIASTA to muzyczny puls Gliwic. Wsłuchaj się w tętno miasta i dopasuj do niego swój puls!
Ministerstwo Śledzia i Wódki, Wiewiórka na drzewie i stowarzyszenie Cała Naprzód mają zaszczyt zaprosić na trzecią edycję wydarzenia Hałas Miasta. Tym razem Hałas Miasta wychodzi na ulice by jeszcze lepiej poczuć tętno miasta i trafić do jego mieszkańców. Zmieniamy trochę formułę wydarzenia, ale cel i idea całego przedsięwzięcia pozostaje bez zmian. Tak jak w latach ubiegłych gwarantujemy dużo dobrej, różnorodnej muzyki, radość płynącą z muzyki i wyśmienite towarzystwo. Za sprawą tego wydarzenia chcemy dać Wam dobrą rozrywkę, ale także promować lokalną kulturę i integrować naszą lokalną społeczność. Hałas Miasta to nie tylko muzyka, wspaniali ludzie i dobra zabawa. To także pomoc potrzebującym. Po raz trzeci Hałas Miasta zagra dla siedmioletniej już Ani Urban.

ZAGRAJĄ:

– Minimum Masy
www.facebook.com/MinimumMasy

– Dżentelmenels
www.facebook.com/dzentelmenels

– Wiewiórka na drzewie
www.facebook.com/wiewiorkanadrzewie

MIEJSCE:

– ul. Średnia w Gliwicach (koło Ministerstwa Śledzia i Wódki) – koncert plenerowy

GODZINA:

od 16:00 do 22:00

WJAZD:

– Free – do każdego zakupionego podczas imprezy napoju oraz jedzenia doliczona będzie złotówka, która zostanie przekazana na dalsze leczenie i poprawę komfortu życia małej Ani Urban. Będą też licytacje, zbiórka do puchy oraz stoisko z gadżetami i płytami Hałas Miasta – wszystkie zebrane tego dnia środki zostaną przekazane Ani Urban.

CEL:

zbieramy środki potrzebne na zakup nowego wózka inwalidzkiego wraz z przystawką dla siedmioletniej Ani Urban z Gliwic. Koszt: ok. 32 tys. zł.

LICYTACJE:

Aukcje na allegro, z których dochód jest w całości przeznaczony na pomoc Ani. Klik, klik:
baner-aukcje-plyta_int

baner-aukcje-czeszki-int

baner-aukcje-fryzjer_int

baner-aukcje-wiewiorki_int

baner-aukcje-elspeedo_int

baner-aukcje-ladyjim_int

baner-aukcje-polmaraton

baner-aukcje-gaf_int

ANIA URBAN:

Ania urodziła się 24.04.2008 z przepukliną oponowo – rdzeniową oraz z zespołem Arnolda-Chiari. W swoim życiu przeszła 7 operacji, zarówno w Polsce jak i Niemczech (całkowity koszt operacji oraz dotychczasowe zaopatrzenie ortopedyczne zostały sfinansowane z środków prywatnych i był to koszt ok. 60.000 euro). Operacje te umożliwiły w miarę normalne funkcjonowanie Ani. Aby utrzymać ją w tym stanie potrzebne były ortezy – udało się je zakupić m.in. dzięki stowarzyszeniu Cała Naprzód i organizowanych wydarzeniach (Niedzielna Liga Futsalu otaz Hałas Miasta). Dzięki nim możliwe jest pionizowanie Ani, co jest niezbędne do poprawnego funkcjonowania i rozwoju organów wewnętrznych oraz wzmocnienia układu kostnego przez co zmniejsza się ryzyko wystąpienia osteoporozy. W chwili obecnej Ania przygotowuje się do pójścia do pierwszej klasy szkoły podstawowej. Potrzebny jej jest nowy wózek oraz przystawka do niego. Koszt: ok. 32 tys. zł. Więcej o Ani przeczytacie na jej profilu: https://www.facebook.com/pages/Aneczka-Urban/437289503005847?fref=ts

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/838524556231617/

INICJATYWĘ WSPIERAJĄ:

misinterstwo JL-gliwice polmaraton-gliwice2 WnD koneser1 GOK_Gieraltowice osiedlepilchowice CWG1cala-naprzod1