ZAGRAJĄ:
– SHASHAMANE SOUNDSYSTEM – wokalna odsłona 12 osobowego składu występującego głównie podczas plenerów lub w dużych klubach. Aby nie rezygnować z kontaktu z publicznością w ramach mniejszych imprez, grupa zdecydowała o utworzeniu formy sound systemu. Skład projektu stanowią: Gabriela „GabiMystic” Budzianowska, Asia Świdrak, Klaudia Miszczyk oraz Krzysztof „I&Igor” Kazanowski. Zespół SHASHAMANE powstał w 2015 roku. Został założony przez doświadczonych muzyków związanych od wielu lat ze sceną reggae w Polsce i wspartych przez młodą generację instrumentalistów. Po kilku miesiącach grupa dała swój pierwszy koncert i konsekwentnie wyrabiała swoją markę. Obecnie SHASHAMANE to czołówka krajowego reggae.
https://www.youtube.com/watch?v=GbcXEiTtXcg
– Wiewiórka Na Drzewie – ma w sobie swojski Śląsk i słoneczną Hiszpanię, radość i pozytywne wibracje, jest bombą energetyczną z opóźnionym zapłonem. W piosenkach można usłyszeć ciepłe hiszpańskie rytmy, rock’a, reggae i ska. Od początku nakręcają trybiki akcji „Hałas Miasta”.
https://www.youtube.com/watch?v=zJDMhe6rPKI
– Skorup x Jazz Gang Beatz
Kolektyw gliwickiego rapera i duetu muzyków, który ma na koncie wspólną płytę krótkogrającą „Bocianie gniazda EP”. Zespół łączy hip-hopową stylistykę grania do beatów odtwarzanych z gramofonów, z wykorzystaniem instrumentów, takich jak saksofon i wibrafon .
https://www.youtube.com/watch?v=K6epi1_zZBM
– Wydarzenie poprowadzi: POZYTON SOUND
https://www.youtube.com/watch?v=8PW5PUKLjcc
– Gość specjalny – Przemysław Wiewióra – Kandydat Wszechczasów!
MIEJSCE: Sala Cechy Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości (nad Ministerstwem Śledzia i Wódki), ul. Średnia 12 w Gliwicach
START: 19.00
WJAZD: Free – do każdego zakupionego podczas imprezy napoju oraz jedzenia doliczona będzie złotówka, która zostanie przekazana na wsparcie Laury Zawady, podopiecznej Stowarzyszenia „Cała Naprzód”.
Laura urodziła się w 2006 roku z mózgowym porażeniem dziecięcym, wrodzoną cytomegalią, głębokim obustronnym niedosłuchem (po wszczepieniu implantów ślimakowych) i padaczką. Laura jest bardzo uśmiechniętym dzieckiem, bardzo lubi przebywać z ludźmi. Dziewczynka została zakwalifikowana do leczenia komórkami macierzystymi. Koszt takiego leczenia to 6,500 zł za jedno podanie + ok 600 zł za dobę pobytu w szpitalu. Takich podań ma się odbyć 5. W trakcie leczenia wymagana jest bardzo intensywna rehabilitacja, aby te komórki zostały aktywowane. Koszt jednego wyjazdu na turnus rehabilitacyjny do ponad 5,000 zł. Oprócz tego Laura przyjmuje na stałe leki, jest rehabilitowana w rejonie, potrzebne są baterie do procesorów mowy (implant ślimakowy), wózek inwalidzki, nowy fotelik samochodowy z obrotową podstawą, aby łatwiej wkładało się ją samochodu, ortezy ortopedyczne. Potrzeb jest wiele, a wszystko to jest bardzo kosztowne.
https://calanaprzod.org/podopieczni/zawada-laura/
Będzie też zbiórka do puchy i za pomocą terminala płatniczego (nowocześnie – kartą!).
CAŁA NAPRZÓD – NIEPEŁNOSPRAWNI. PEŁNOSPRAWNI W ZABAWIE
Naszą misją jest niesienie wsparcia osobom znajdującym się w trudnej sytuacji zdrowotnej i finansowej, głównie poprzez przygotowywanie i realizację charytatywnych imprez kulturalnych oraz sportowych, z których dochód przeznaczamy na pomoc tym osobom, przede wszystkim na prowadzenie terapii i zakup sprzętu medycznego.
„Cała Naprzód” kieruje się zasadą poszanowania godności, praw i wolności człowieka, zasadami pomocniczości, niezależności, przyjaźni oraz ideą dobra wspólnego.
CAŁA NAPRZÓD TO:
– 13 lat istnienia
– Kilkuset wspartych podopiecznych
– Setki imprez charytatywnych
– Tysiące darczyńców
– Ponad 1 600 000 złotych udzielonej pomocy
– Organizacja pożytku publicznego
– Niedzielna Liga Futsalu – inicjatywa roku 2013 w Gliwicach oraz marka Zakup Prospołeczny 2017
– Skup Kultury – inicjatywa roku 2015 w Gliwicach
– Organizacja roku 2011 i 2013 oraz wyróżnienie 2015 w Gliwicach
– Lokalni Bohaterowie Województwa Śląskiego 2017
WSPIERAJĄ NAS:
– Ministerstwo Śledzia i Wódki – Gliwice
– Centrum Kultury Victoria
– Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Gliwicach
– Czeszki Wakepark Gliwice
– JS INVEST (www.jsinvest.eu)
Wiewiórka Na Drzewie, Ministerstwo Śledzia i Wódki – Gliwice, Cała Naprzód, Centrum Kultury Victoria i WY – nasza najlepsza pod słońcem, hałasująca oraz pomagająca publiczność to integralne elementy układanki jaką jest Hałas Miasta! Dlatego też nie może Was zabraknąć 15 października w Sali Cechu Rzemiosł Różnych nad Ministerstwem Śledzia i wódki. Bądźcie częścią tego niezwykłego wydarzenia. Do zobaczenia!
__________
Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków #PROO Pokaż mniej

Pokaż mniej