Serdecznie zapraszamy na 5 edycję Hałas Miasta.
Jak co roku impreza jest charytatywna i gramy dla Ani.

Kiedy i gdzie?
01.07.2017 ul. Średnia, Gliwice

HAŁAS MIASTA to muzyczny puls Gliwic. Wsłuchaj się w tętno miasta i dopasuj do niego swój puls!

Ministerstwo Śledzia i Wódki – Gliwice, Wiewiórka Na Drzewie i stowarzyszenie Cała Naprzód mają zaszczyt zaprosić na piątą edycję wydarzenia Hałas Miasta. Już po raz trzeci Hałas Miasta wychodzi na ulice by jeszcze lepiej poczuć tętno miasta i trafić do jego mieszkańców. Cel i idea całego przedsięwzięcia od pięciu lat pozostają niezmienione. Gwarantujemy dużo dobrej, różnorodnej muzyki, świetną atmosferę i wyśmienite towarzystwo. Za sprawą tego wydarzenia chcemy dać Wam dobrą rozrywkę, ale także promować lokalną kulturę i integrować społeczność lokalną. Hałas Miasta to nie tylko muzyka, wspaniali ludzie i dobra zabawa. To także pomoc potrzebującym. Po raz piąty Hałas Miasta zagra dla Aneczka Urban.

ZAGRAJĄ:

• TotentON&Typy Typy
• Wiewiórka Na Drzewie
• KoNoPiAnS

NASZ HYMN:

MIEJSCE:
– ul. Średnia w Gliwicach (koło Ministerstwo Śledzia i Wódki Gliwice) – koncert plenerowy

START:
17.00

WJAZD:
– Free – do każdego zakupionego podczas imprezy napoju oraz jedzenia doliczona będzie złotówka, która zostanie przekazana na dalsze leczenie i poprawę komfortu życia małej Ani Urban. Będą też licytacje, zbiórka do puchy oraz stoisko z gadżetami i płytami Hałas Miasta – wszystkie zebrane tego dnia środki zostaną przekazane Ani.

ANIA URBAN:
Ania Urban urodziła się 24 kwietnia 2008 roku z przepukliną oponowo-rdzeniową oraz z zespołem Arnolda-Chiari. Jest niezwykle inteligentną dziewczynką, która pod względem psychicznym rozwija się bardzo dobrze. Obecnie jest pilną, bardzo lubiącą szkołę uczennicą trzeciej klasy. Pomimo swojej ciężkiej choroby i wielu przebytych operacji jest wyjątkowo pogodna i potrafi znosić swoje cierpienia z uśmiechem na ustach.
Ania w swoim krótkim życiu przeszła już 7 operacji, które umożliwiły jej w miarę normalnie życie. Większość z nich została wykonana za granicą, a koszty nie są refundowane przez NFZ. Niestety po ostatnich badaniach okazało się, że konieczna jest kolejna, pilna operacja. W kręgosłupie utworzyły się jamy wypełnione płynem mózgowo-rdzeniowym, które uszkadzają rdzeń kręgowy. Objawy schorzenia, które nieoperowane może doprowadzić do śmierci, z dnia na dzień się nasilają. Na dniach czeka ją następna, kosztowna podróż „po zdrowie”.
Do poprawnego jej funkcjonowania potrzebne są też ortezy reciprokalne, które umożliwiają Ani stawianie pierwszych kroków oraz jej pionizowanie, a także gorset niwelujący skoliozę. Wszystko to razem jest niezbędne do poprawnego rozwoju jej organów wewnętrznych (serca, nerek, układu pokarmowego, kręgosłupa) oraz wzmocnienia jej układu kostnego. Ze względu na rozwój Ani, bardzo drogie ortezy oraz gorset muszą być co pewien czas wymieniane na nowe. Więcej o Ani przeczytacie na jej profilu: https://www.facebook.com/pages/Aneczka-Urban/437289503005847?fref=ts

Ania Urban, Wiewiórka na drzewie, Ministerstwo Śledzia i Wódki, Cała Naprzód i nasza najlepsza pod słońcem, hałasująca oraz pomagająca publiczność to integralne elementy układanki jaką jest Hałas Miasta! Dlatego też nie może Was zabraknąć 1 lipca na ul. Średniej. Bądźcie częścią tego niezwykłego wydarzenia!

Wspierają nas:
• Piast Gliwice – www.piast-gliwice.eu
• Czeszki Wakepark Gliwice www.wakepark.gliwice.pl
• Toyota Ja-Now-An – www.toyota.zabrze.pl
• JS Invest – www.jsinvest.eu
• El Speedo – www.elspeedo.cz
• Juicy Lucy – juicylucy.pl
• Lucjan’s Barber Shop – www.barberownia.pl
• Strony z pomysłem – www.stronyzpomyslem.pl
• DESA Rynek 22
• Pizza Saluto – www.pizzasaluto.pl
• Dom Alchemika https://www.facebook.com/DomAlchemika/

Wstęp bezpłatny