WIEWIÓRKA NA DRZEWIE, GLASS BALLERINA, CHORZY, OSTROV I NIESPODZIANKA!

Warto dołączyć do wydarzenia na: https://www.facebook.com/events/529848033850448/

Wiewiórstock odbywa się od 2008 roku na terenie Przystanku Woodstock, przybiera formę inicjatywy muzycznej umiejscowionej w krzakach na górce. Inicjatorem imprezy jest gliwicki zespół Wiewiórka Na Drzewie, który za zgodą organizatorów Przystanku Woodstock, prezentuje się muzycznie. Gramy dla Was z całego serca, karmimy pozytywnymi wibracjami i zarażamy pozytywną energią. Wiewiórstock pozwala nam przeżywać jedne z najpiękniejszych chwil i dlatego co roku wraz z zaprzyjaźnionymi muzykami występujemy dla Was.

Jeśli będziesz po raz pierwszy jedyne, co musisz zrobić to skierować się na górkę i nasłuchiwać, a tak naprawdę śledzić naszą stronę i facebooka. Co roku wybieramy jeden z dni festiwalu, o czym zawsze informujemy wcześniej, zamieszczamy również mapę, więc nie powinno być problemu z trafieniem.

Nie ma żadnych biletów wstępu, ograniczeń, zakazów. Należy wziąć ze sobą dobry humor, pozytywne myślenie, rodzinę, przyjaciół, znajomych i po prostu do nas przyjść, żeby bawić się jak najlepiej! Do zobaczenia w Kostrzynie już niedługo!

Peace&Love&Wiewiórka Na Drzewie

SPRAWDŹ GDZIE NAS SZUKAĆ W PIĄTEK 15.07.2016!

 

mapa_2015