02.07.2016 START GODZINA 18:00

KONCERT HAŁAS MIASTA VOL.4

HAŁAS MIASTA TO MUZYCZNY PULS GLIWIC. WSŁUCHAJ SIĘ W TĘTNO MIASTA I DOPASUJ DO NIEGO SWÓJ PULS!

Ministerstwo Śledzia i Wódki, Wiewiórka na drzewie i stowarzyszenie Cała Naprzód mają zaszczyt zaprosić na czwartą edycję wydarzenia Hałas Miasta.
Tak jak w roku ubiegłym Hałas Miasta wychodzi na ulice by jeszcze lepiej poczuć tętno miasta i trafić do jego mieszkańców. Za zgodą miasta zamykamy ulicę Średnią i gwarantujemy dużo dobrej, różnorodnej muzyki i wyśmienite towarzystwo. Za sprawą tego wydarzenia chcemy promować lokalną kulturę i integrować naszą lokalną społeczność. Hałas Miasta to nie tylko muzyka, wspaniali ludzie i dobra zabawa.
To także pomoc potrzebującym. Po raz czwarty Hałas Miasta zagra dla ośmioletniej już Ani Urban.

ZAGRAJĄ:

– Glass Ballerina
https://www.facebook.com/g.ballerina/

– Skorup
https://www.facebook.com/SkorupMaxFlo/

– Wiewiórka na drzewie
www.facebook.com/wiewiorkanadrzewie

MIEJSCE:

– ul. Średnia w Gliwicach (koło Ministerstwa Śledzia i Wódki) – koncert plenerowy

GODZINA:

od 18:00 do 22:00

WJAZD:

– Free – do każdego zakupionego podczas imprezy napoju oraz jedzenia doliczona będzie złotówka, która zostanie przekazana na dalsze leczenie i poprawę komfortu życia małej Ani Urban. Będą też licytacje, zbiórka do puchy oraz stoisko z gadżetami i płytami Hałas Miasta – wszystkie zebrane tego dnia środki zostaną przekazane Ani Urban.

CEL:

Zbieramy środki na zakup nowego gorsetu i sfinansowanie turnusu rehabilitacyjnego dla Ani Urban z Gliwic.

ANIA URBAN:

Ania urodziła się 24.04.2008 z przepukliną oponowo – rdzeniową oraz z zespołem Arnolda-Chiari. W swoim życiu przeszła wiele operacji, zarówno w Polsce jak i Niemczech. Operacje te umożliwiły w miarę normalne funkcjonowanie Ani. Aby utrzymać ją w tym stanie potrzebne były ortezy – udało się je zakupić m.in. dzięki stowarzyszeniu Cała Naprzód i organizowanych wydarzeniach (Niedzielna Liga Futsalu oraz Hałas Miasta). Dzięki nim możliwe jest pionizowanie Ani, co jest niezbędne do poprawnego funkcjonowania i rozwoju organów wewnętrznych oraz wzmocnienia układu kostnego przez co zmniejsza się ryzyko wystąpienia osteoporozy. Ania ma już 8 lat i właśnie kończy pierwszą klasę. Jednak jej choroby: przepuklina oponowo-rdzeniowa, wodogłowie, skolioza nie pozwalają o sobie zapomnieć. Stan kręgosłupa Ani niedawno się pogorszył. Skolioza z ok. 20 stopniowej zmieniła się w ponad 40. Dlatego też aby uniknąć kolejnej kosztownej i trudnej operacji potrzebny jest nowy gorset, a także ortezy na nóżki i pionizator. Oprócz tego Ania chciałabym pojechać pierwszy raz na turnus rehabilitacyjny, który mógłby w znacznym stopniu poprawić jej stan zdrowia. Więcej o Ani przeczytacie na jej profilu: https://www.facebook.com/pages/Aneczka-Urban/437289503005847?fref=ts

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/959484324150651/

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W AUKCJACH:

czeszki_
CZESZKI WAKEPARK- VOUCHER 1 SESJA PŁYWANIA
6299734158
Pakiet startowy numer 1 na Półmaraton Gliwicki
6302023272
JEDNODNIOWY KURS ZAPOZNAWCZY Z PARALOTNIARSTWEM W BESKIDACH
HALAS MIASTA ALLEGRO FOTO
PŁYTA CAŁA NAPRZÓD – HAŁAS MIASTA vol.3
voucher lucjan
LUCJAN’S BARBERSHOP – BON NA 3 MĘSKIE STRZYŻENIA
wiewiorka
Wiewiórka na Drzewie – To Mi Szumi CD

 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
 
 

 
 

 
 

 

NASZ HYMN

WSPIERAJĄ NAS:

czeszki Czeszki WakePark znajduje się na terenie ośrodka wypoczynkowego Czechowice w Gliwicach. To najdłuższy wyciąg dwumasztowy oparty na systemie Sesitec 2.0 w Europie. Umożliwia on pływanie aż po 280-cio metrowym torze, wzdłuż którego można spróbować swoich sił na przeszkodach w różnych kombinacjach. Czeszki Wake Park to miejsce, gdzie sport spotyka się z ryzykiem i adrenaliną, a atmosfera tego miejsca rodzi dużo pozytywnej energii i satysfakcji. U nas przeżyjesz niezapomnianą przygodę. Jeśli jesteś świeżakiem i chcesz spróbować, szukasz letniej alternatywy dla zimowych wypadów na snowboard lub narty, nie wystarcza ci kite i windsurfing, lub zwyczajnie chcesz podszkolić swoje sztuczki na wodzie- to miejsce dla Ciebie.

grupa Agencja Marketingowa GrupaTaka z Gliwic tworzona jest przez freelancerów działających w takich dziedzinach, jak marketing, komunikacja wizualna, fotografia, film, czy web developing. Zespół ten od wielu lat specjalizuje się w kompleksowej obsłudze Klientów zarówno polskich, jak i zagranicznych. Agencja Marketingowa GrupaTaka, za sprawą swoich kompleksowych usług takich jak : tworzenie stron internetowych i sklepów, identyfikacja wizualna firmy, reklama w Internecie, projektowanie graficzne jest w stanie skutecznie promować firmy działające we wszystkich branżach.

elspeedo Szkoła paralotniowa El Speedo to cała gama szkoleń i wycieczek, dzięki którym wielu pilotom przemieniło sny w rzeczywistość, umożliwiło spotkanie wielu nowych przyjaciół, sprawiło że na świat patrzą inaczej. Idziemy cały czas w tym samym kierunku jak na początku. Od zawsze szukamy najlepszych możliwości połączeń człowieka i przyrody.
Nasi instruktorzy mają za sobą ogromny bagaż doświadczeń a my zapewniamy im również stały rozwój. Współpracujemy również z partnerami z zagranicy, jesteśmy członkiem Lotniczej Amatorskiej Asjocjacji Czeskiej Republiki oraz szwajcarskiej federacji SHV.

lucjan Pracujemy na najlepszych na rynku kosmetykach przeznaczonych właśnie dla mężczyzn. Wyróżnia nas pro aktywne nastawienie do klienta oraz nowatorskie podejście do sztuki jaką jest fryzjerstwo.
Zamiłowanie do zawodu i chęć doskonalenia swoich umiejętności pozwoliły na stworzenie szerokiej gamy usług przeznaczonych dla najbardziej wymagających mężczyzn, począwszy od strzyżenia przez koloryzację, a skończywszy na kompletnej pielęgnacji włosów.
Świadczymy usługi na najwyższym poziomie… na takim , na jakim sami chcielibyśmy być obsługiwani.

jucy lucy Z miłości do gotowania powstała Juicy Lucy. Miejsce spotkań, pełne smaku i luźnej atmosfery.
Soczysta wołowina, własnoręcznie przygotowane sosy, świeże warzywa.
A to nie wszystko..
Głodni?

strony W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko by wypromować swoja firmę. Zaprojektujemy oryginalną stronę internetową, sklep internetowy, wypozycjonujemy je na pierwsze miejsca w wyszukiwarkach, zajmiemy się całą identyfikacją wizualną od stworzenia loga przez wizytówki do oklejenia samochodu, wykonamy filmy promocyjne oraz aplikacje internetowe. Czym się zajmujemy?
* Tworzeniem stron internetowych * Pozycjonowaniem * Prowadzeniem kampanii reklamowych * Prowadzeniem Facebooka, Google +, Allegro * Tworzeniem identyfikacji wizualnej * Przygotowaniem do druku * Tworzeniem aplikacji internetowych * Stałą obsługą firm w zakresie marketingu internetowego

saluto Kraina machin i wynalazków Leonarda da Vinci zaprasza, a w niej nie tylko fantastyczne projekty wielkiego artysty, ale także wspaniałe włoskie przysmaki. W bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie! Przepyszne pizze z aromatycznymi składnikami charakterystycznymi dla różnych zakątkow świata oraz zawsze świeże makarony i sałatki zadowolą każde, nawet najbardziej wymagające podniebienie. Tym z Państwa, którzy nie mają czasu na posiłek w lokalu lub szukają pysznej i szybkiej przekąski jako pierwsi w Gliwicach proponujemy pizzę na kawałki!

dom alchemika Nowa gliwicka miejscówka!
Wanna, kominek, łóżko, szafa i kuchnia… Niby zwykły dom, ale jednak jest w nim coś tajemniczego. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Jest to Dom Alchemika, w którym wszystko jest niezwykłe. Magiczne mikstury przyrządzane w pracowni Mistrza moją tu ogromną moc!
Legendy głoszą, że dawno, dawno temu jeden z asystentów Alchemika chciał spróbować pewnej substancji, którą roztargniony naukowiec zostawił w kuchni. Gdy nalał sobie jej do zwykłej szklanki, magiczna substancja zupełnie zmieniła swoją moc, co miało fatalne skutki dla niesfornego młodego asystenta…
Alchemik zaobserwował doświadczenie i postanowił nie dopuścić więcej do takiej sytuacji. Zaopatrzył swoją kuchnię w sprzęt laboratoryjny, z którego wcześniej korzystał tylko w swojej pracowni…
Teraz każdy, kto znajdzie się w Domu Alchemika będzie miał okazję napić się jednej z magicznych substancji z laboratoryjnych naczyń starannie dobranych przez asystentów Mistrza!